Bene wietrzy magazyny

W marcu br. ruszyła akcja promocyjna, przygotowana przez polski oddział Bene.
W związku z poszerzaniem portfolio nowoczesnych mebli i rozwiązań biurowych, produkty zgromadzone w magazynie firmy trafiły na wielką wyprzedaż. Każda firma zainteresowana uzupełnieniem lub zmianą wyposażenia biura, może skorzystać
z atrakcyjnych ofert na najbardziej popularne produkty, dostępne w portfolio europejskiego lidera rynku nowoczesnych koncepcji biurowych.

 

Akcja wyprzedażowa mebli Bene jest pierwszym takim projektem realizowanym przez firmę w Polsce. Bene stale poszerza portfolio rozwiązań biurowych, które zaraz po europejskiej premierze dostępne są dla klientów także w regionalnych oddziałach firmy. Systemy biurowe obejmują zarówno standardowe wyposażenie, jak biurka czy krzesła, aż po kompleksowe systemy do zabudowy, meble typu kanapy czy budki telefoniczne i wreszcie jeden z flagowych produktów Bene - przenośne ścianki NOOXS. Odpowiednie magazynowanie takiej ilości produktów wymaga znacznej przestrzeni.

 

Duże, kompleksowe zlecenia dla klientów wykonywane są oczywiście na zamówienie. Firmy we współpracy z architektami i naszymi specjalistami wybierają najbardziej optymalne rozwiązania, które w fabryce Bene następnie zostają dopasowane do ich indywidualnych potrzeb pod względem wymiarów, kolorystyki czy użytych materiałów. Ale część mebli jest też na stałe w naszym magazynie. Służą one do różnego rodzaju prezentacji, aranżacji stref chilloutu podczas wydarzeń specjalnych, jako wyposażenie naszego showroomu.
Z czasem zgromadziliśmy naprawdę sporo wysokiej jakości produktów, które nie były
w ogóle używane lub ich użytkowanie ograniczyło się do prezentacji w showroomie.
Te właśnie meble trafiły na wyprzedaż –
skomentowała projekt Katarzyna Jasińska, Dyrektor Zarządzająca polskim oddziałem Bene.

 

Projekt jest zrealizowany we współpracy z firmą Colliers, zarządzającą kompleksem biurowym Platinium Business Park, w którym znajduje się biuro Bene. To właśnie tam wygospodarowana została przestrzeń do prezentacji mebli. Goście mają możliwość oglądania
i testowania wybranych modeli ergonomicznych krzeseł, stołów, popularnych za granicą budek telefonicznych czy mebli akustycznych, które pozwolą zaaranżować komfortowe stanowiska pracy nawet w biurze typu open space. I szybko okazało się, że wysokiej jakości produkty Bene atrakcyjnych cenach to doskonały pomysł nie tylko na aranżację biura, ale też uzupełnienie wyposażenia mieszkania.

 

Przyznam, że na początku cała akcja miała być po prostu wietrzeniem magazynów, aby zrobić miejsce dla nowych produktów i rozwiązań Bene. Do odwiedzenia naszego outletowego showroomu zaprosiliśmy między innymi dotychczasowych klientów oraz architektów. Ale szybko okazało się, że nasza prezentacja cieszy się takim samym powodzeniem wśród firm, z którymi nie mieliśmy do tej pory okazji współpracować czy wśród indywidualnych klientów. Część naszych gości szukała pomysłu na odmianę biura, planowała remont lub chciała po prostu uzupełnić wyposażenie. Ale wiele osób kupuje nasze produkty także
do domów i mieszkań. Obydwie grupy inspiracje i fachowe porady znaleźli właśnie u nas
– podsumowała przedsięwzięcie Katarzyna Jasińska.

 

Wielka akcja wyprzedażowa Bene potrwa do końca czerwca br. Showroom dostępny jest na 2 piętrze budynku Platinium Business Park 4 przy ul. Domaniewskiej 44. Osoby zainteresowane odwiedzeniem showroomu prosimy o kontakt z Łukaszem Pankiem (605999540), Borysem Szybilskim (605999718) lub Anną Wróbel (605999588).

 


O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.