Korporacyjne

Targi MAISON&OBJET

 

Na wiodących targach wzornictwa przemysłowego Maison&Objet, które odbyły się we wrześniu w Paryżu, Bene zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania usprawniające codzienną pracę. Innowacyjne w swojej prostocie, niezwykle efektowne i funkcjonalne produkty Bene pozwalają na płynne przejście od pracy do wypoczynku.

 

Tegoroczne międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz i designu użytkowego MAISON&OBJET obyły się w dniach 6-10 września w Centrum Wystawienniczym Villepinte w Paryżu. Wydarzenie przyciągnęło prawie 3000 wystawców i ponad 76 000 zwiedzających udowadniając, że Maison&Objet jest kluczową sceną wystawienniczą dla międzynarodowego świata designu.

 

Na powierzchni 1.200 m2 swoje produkty i innowacje zaprezentowało ponad 3.000 marek  z prawie 70 krajów. 863 wystawców pojawiło się targach po raz pierwszy. Wśród nich nie mogło zabraknąć także Bene, europejskiego lidera w aranżacji biur. Temat tegorocznych targów Maison&Objet to WORK! Dzięki innowacyjnym koncepcjom i produktom stworzonym by zmieniać środowisko pracy, firma znalazła się we właściwym miejscu.

 

Pod hasłem "Ressourcez-vous" firma Bene zaprezentowała szereg nowych produktów, w tym serię STUDIO autorstwa projektanta Thomasa Feichtnera w dwóch odsłonach - czystej bieli  i wyrafinowanej czerni. Moduły PIXEL posłużyły do stworzenia kreatywnych ram intrygującego show roomu, uzupełnionego PARCS Toguna w czystej bieli i sofą SETTLE w bogatej zieleni (obie zaprojektowane przez PearsonLloyd). Stołki PARCS Pop Up w świeżej zieleni i żółci dostarczyły kolorowych akcentów w czystym, minimalistycznym projekcie stoiska Bene.

 

Maison&Objet 2020

Odbywająca się dwa razy w roku wystawa (styczeń i wrzesień) przynosi Paryżowi i okolicom znaczne korzyści ekonomiczne. Linie lotnicze, branża transportowa i hotelarska, gastronomia odnotowały wzrost obrotów o 350 mln euro rocznie. Kolejna edycja targów Maison&Objet odbędzie się we wrześniu 2020 roku. Do zobaczenia na miejscu!