Nowa siedziba L’Oreal najlepszym projektem biurowym 2019 roku

Nowe biuro polskiego oddziału koncernu kosmetycznego L’Oreal triumfuje. Unikalne wnętrza w industrialnym klimacie, rozwiązania nawiązujące do DNA firmy oraz połączenie designu z wysoką jakością wyposażenia zostały docenione przez internautów i jury tegorocznej edycji konkursu Property Prime Prize. Projekt przygotowany przez studio architektoniczne Trzop Architekci i zrealizowany we współpracy z firmą Bene został zwycięzcą kategorii „Przestrzeń komercyjna”.

Nagrody Prime Property Prize rozdane zostały podczas uroczystej gali 11 września. W hotelu Sheraton Grand Warsaw spotkali się przedstawiciele największych firm związanych z rynkiem nieruchomości, inwestorów i pracowni architektonicznych, aby wspólnie nagrodzić liderów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy mieli szczególny wpływ na rozwój branży. Głosami jury i internautów prestiżowa nagroda w kategorii „Przestrzeń komercyjna” przyznana została projektowi nowego biura polskiego oddziału firmy L’Oreal w Browarach Warszawskich. Nagrodę odebrali wspólnie Guillaume Touzé, Project Manager w L’Oreal Paris, Bartosz Trzop, Prezes Zarządu pracowni Trzop Architekci będącej autorem projektu oraz Katarzyna Jasińska, Dyrektor Zarządzająca polskim oddziałem firmy Bene, która dostarczyła wyposażenie do nowego biura L’Oreal.

Od momentu otwarcia nowego biura w Browarach Warszawskich spotykamy się z bardzo pochlebnymi opiniami na temat jego niebanalnej aranżacji, funkcjonalności, designu spójnego z industrialnym klimatem lokalizacji. Takimi wrażeniami dzielą się z nami goście L’Oreal i co najważniejsze, także nasi pracownicy. Nagroda Prime Property Prize to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, pokazuje bowiem projekt z jeszcze innej strony, widziany oczami ekspertów. Co roku otrzymują ją najlepsze, najciekawsze i najbardziej innowacyjne wnętrza i jesteśmy dumni, że mogliśmy dołączyć do grona liderów

podsumował projekt Guillaume Touzé, Project Manager w L’Oreal Paris.

Szczególne podziękowania należą się twórcom nowych wnętrz L’Oreal. Wyjątkowy projekt pracowni Trzop Architekci idealnie wpisujący się w nasze potrzeby i DNA marki oraz wsparcie firmy Bene zaowocowało realizacją godną branżowego Oskara.

Konkurs Prime Property Prize od ośmiu lat nagradza firmy i projekty mające największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz osobistości, których działania odegrały ważną rolę w jego rozwoju. Laureaci wychodzą poza przyjęte standardy, zachwycają pomysłowością i wnoszą wartość dodaną nadając ton zmianom w branży. W jury konkursu zasiadają eksperci, których głos jest kluczowy w pierwszej fazie konkursu. W każdej z 14 kategorii wybierają finalistów, którzy następnie poddani zostają pod głosowanie internautów. Dzięki temu przyznane nagrody to wypadkowa opinii ekspertów, podmiotów działających na rynku nieruchomości komercyjnymi a także samych użytkowników nowych inwestycji. Tegoroczna edycja wydarzenia była największą pod względem liczby zgłoszonych projektów i oddanych głosów.

 

O wyróżnonym projekcie można poczytać w języku polskim oraz w języku angielskim.