Trendy , Projekty

Projekty: Trends Group

Grupa TRENDS

Adres: Manila, Filipiny

Sektor: Technologie informacyjno-komunikacyjne

Rok: 2019

 

Firma

Trends Group Inc. została założona w 1992 roku i jest jednym z wiodących graczy na fińskim rynku technologii informacyjno-komunikacyjnych. Trends Group to przede wszystkim usługi cyfrowe, firma oferuje m.in. infrastrukturę sieci IT, współpracę i ochronę informacji, usługi związane z oprogramowaniem, analitykę biznesową, zarządzanie aplikacjami i siecią, centra kontaktowe, centra danych, systemy kontroli zasilania i środowiska oraz usługi związane z bezpieczeństwem. Firma ma swoją siedzibę główną w Manili, regionalne oddziały w Cebu i Dava oraz międzynarodowe biura w Wietnamie i Kambodży.

Koncepcja i wdrożenie

Siedziba Trend Group znajduje się na terenie centrum handlowego w Manili, stolicy Filipin. Na powierzchni biurowej obejmującej prawie 900 m2 Bene zaplanowało i wdrożyło koncepcję projektową uwzględniającą różne style pracy i potrzeby zespołów. Biuro podzielono na strefy, służące do realizacji różnego rodzaju zadań. Zaprojektowano kolorowe, otwarte i pełne energii przestrzenie wspólne oraz miejsca do pracy zespołowej.

Strefy obsługi klientów i przestrzenie do spotkań zostały wyposażone w produkty z serii PARCS, w różnych ciekawych ustawieniach i kombinacjach kolorystycznych. Meble Causeways, Toguna, Wing Fairs czy budka telefoniczna DOCKLANDS w dynamicznych odcieniach niebieskiego, czerwonego, zielonego i żółtego nadają wnętrzom odważnego, energetycznego charakteru. Żywa paleta kolorów odzwierciedla  kulturę różnorodności panującą w specjalistycznej firmie informatycznej. Tworzy inspirujące, pozytywne środowisko pracy, w którym pracownicy mogą czuć się dobrze i pracować efektywniej.

Otwarta przestrzeń nowego biura podzielona została za pomocą ścianek NOOXS, zapewniających warunki do koncentracji i poczucie prywatności. Kombinacje mebli tapicerowanych z serii PARCS uzupełnione o taborety i krzesła TIMBA oferują pracownikom komfortowe miejsce do odpoczynku i interakcji. Minimalistyczne biurka Delta oraz stoły TIMBA z krzesłami obrotowymi RIYA tworzą inspirujące przestrzenie do pracy zespołowej. W salach konferencyjnych wykorzystane zostały stoły konferencyjne i krzesła z eleganckiej serii FILO, nadające prestiż miejscu spotkań z klientami i partnerami firmy.

Aranżację idealnie uzupełniają hasła umieszczone na ścianach biura. Cytaty „Sukces jest najlepszy, gdy się go dzieli” czy „Jeśli wszyscy idą naprzód, sukces dba  o siebie” motywują i tworzą pozytywną atmosferę w nowym biurze.


O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.