LEVEL – przenieś swoją pracę na wyższy poziom

Bene wyznacza nowe standardy w ergonomii pracy biurowej. LEVEL LIFT, najnowsza rodzina produktów austriackiego lidera w aranżacji przestrzeni roboczych,  to regulowane biurka będące odpowiedzią na najczęstsze zdrowotne dolegliwości pracowników biur. Bene przenosi ergonomie pracy na wyższy poziom – dosłownie  i w przenośni.

Liczne badania wykazały, że długie siedzenie w miejscu pracy obciąża zdrowie pracowników, co powoduje znaczne straty produktywności. W przypadku popularnych dolegliwości bólowych pleców głównych czynnikiem ograniczającym liczbę zwolnień lekarskich jest profilaktyka. Nawet niewielki ruch podczas pracy ma duże znaczenie. W odpowiedzi na te wyzwania firma Bene opracowała LEVEL LIFT, nową serię biurek
o regulowanej wysokości, które zachwycają innowacyjnym i funkcjonalnym designem oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Biurka zostały zaprojektowane z myślą o naprzemiennym siedzeniu i staniu, kluczowym w profilaktyce chorób kręgosłupa. Różnorodność wzorów i rodzajów wykończenia pozwala dopasować meble zarónwno do wnętrzna dopiero projektowanego jak i już istniejącego biura.

 

 

Wszystkie biurka z rodziny LEVEL LIFT mają progresywną regulację wysokości od 64 do 130 cm oraz mechanizm automatycznej regulacji, który generuje bardzo niski poziom hałasu poniżej 43 dBA. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą nowoczesnego panelu z opcjonalnym Bluetooth. Stoły wyposażone są także w funkcję przypominania użytkownikowi o wstawaniu i potrzebie ruchu.

Każdy, kto wykonuje pracę wymagającą czasu i skupienia potrzebuje przestrzeni, która wspiera efektywność. Kluczowym elementem takiego biura jest stół roboczy dostosowany do potrzeb i dbający o zdrowie kręgosłupa. Siedź, stój, chodź to podstawowe zasady koncepcji LEVEL LIFT. Gdy nasze ciało zmienia pozycje, pozostaje w ruchu mięśnie się rozluźniają, jesteśmy lepiej dotlenieni i zrelaksowani a ciekawe pomysły przychodzą same – opisuje zalety systemu LEVEL LIFT Michael Fried, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży, marketingu i innowacji w Bene.

Odkryj rodzinę stołów LEVEL LIFT

 

LEVEL-LIFT-PURE-300x180©Bene-GmbH

LEVEL LIFT PURE

Prosty i ekonomiczny model podstawowy.

 

Czytaj więcej 

 

LEVEL-LIFT-    300x180©Bene-GmbH

LEVEL LIFT

Biurko dla FIRM, które przywiązują dużą wagę do ergonomii i dobrego samopoczucia pracowników.

 

Czytaj więcej

 

 

LEVEL-LIFT-PRO-300x180©Bene-GmbH

LEVEL LIFT PRO

 

Skrojone na miarę rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć ergonomię pracy z wysokiej jakości materiałami i ekskluzywnym designem.

Czytaj więcej 

 

LEVEL-LIFT-TWIN-300x180©Bene-GmbH

LEVEL LIFT TWIN

Połączenie zalet Workbench i Lift Desk: wspiera komunikację i pracę zespołową podczas siedzenia lub stania.

 

Czytaj więcej 

 

 


O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.