Ogloszenie w związku z koronawirusem, kontynuacja produkcji

Szanowni Państwo,

 

W  Bene uważnie monitorujemy zmieniającą się sytuację związaną z koronawirusem dlatego też wdrożyliśmy następujące środki zapobiegawcze i ochronne.

 

Naszymi priorytetami są:

  • Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich partnerów biznesowych i współpracowników.
  • Zapewnienie kontaktów biznesowych i łańcuchu dostaw.

 

Oba powyższe punkty traktujemy bardzo poważnie. W związku z tym wdrożyliśmy niezbędne środki:

  • Bene powołało wewnętrzny zespół kryzysowy, który reaguje natychmiast i w sposób ukierunkowany.
  • Wszystkie środki mające na celu ochronę przed infekcją i rozprzestrzenianiem się wirusa zostały wprowadzone w życie zgodnie z zaleceniami władz.

 

Podjęto także następujące środki zapobiegawcze w celu zapewnienia i utrzymania ciągłości produkcji:

  • Codzienny przegląd łańcucha dostaw, który ma na celu szybką reakcję na zmieniające się otoczenie.
  • W zakładach produkcyjnych i logistyce pracownicy są podzieleni na zespoły, które można szybko odizolować w przypadku podejrzenia przypadku wirusa. Umożliwia to wprowadzenie skutecznych rozgraniczeń, które mogą ograniczyć zakłócenia w bieżących kontaktach biznesowych i na produkcji.
  • Dzięki organizacji w ramach BGO Holding, firma Bene wraz z pozostałymi producentami mebli biurowych HALI i Neudörfler, ma możliwości nieprzerwanej produkcji dzięki trzem zakładom w Austrii. Są one od siebie oddalone, dzięki temu istnieje minimalne ryzyko zaprzestania produkcji spowodowane zakażeniem pracowników poszczególnych zakładów.

 

Jeśli sytuacja ulegnie znacznej zmianie, dostosujemy nasze działanie.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Katarzyna Jasińska, Dyrektor Zarządzająca +48 667 999 190

Jan-Alexander Boruszewski, Logistyka +48 605 999 588

Paulina Wojciechowska, Biuro i Finanse + 48 663 999 428

Beata Prokop, Sprzedaż + 48 605 999 540

Borys Szybilski, Sprzedaż + 48 605 999 718

 


O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.