Produkty , Polecane

Przegrody SHILED by Bene - fizyczny dystans w biurze. W listopadzie w promocyjnych cenach.

Prezentujemy prosty, uniwersalny i użyteczny system przegród SHIELDED od Bene. Ta przejrzysta i mobilna osłona pozwala na szybkie i bezpieczne oddzielenie miejsc pracy, bez konieczności montażu. Wykonana z wysokiej jakości szkła akrylowego, może być umieszczana pionowo lub poziomo. Idealna do recepcji lub oddzielenia miejsc pracy. Dobrze zaprojektowana, o przemyślanych rozmiarach, funkcjonalnością wyróżnia się na rynku podobnych produktów.

SHIELDED od Bene pozwala na zachowanie fizycznego dystansu i ogranicza przenoszenie się chorób, tak ważne dla zdrowia nas wszystkich. Jednocześnie dzięki swojej dopracowanej formie dobrze wpisuje się nowoczesny styl biurowy. Nasza przesłona zapewnia komfort pracy, pozwalając przy tym na integracje i dobrą komunikację.

Tylko w listopadzie przegrody Shield dostępne w cenach promocyjnych!


O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.