Produkty , Trendy

Powort do biura - fizyczny dystans w biurze


Sposób, w jaki projektujemy biura i sposób, w jaki przeżywamy w nich rytuały życia codziennego, zawsze charakteryzuje się wzajemnym oddziaływaniem bliskości i dystansu. Od nieformalnego do sformalizowanego, wybrany dystans zawsze sygnalizuje miarę zaufania i jest stale renegocjowany. Ważne, abyśmy w biurze wszyscy mogli czuć się zarówno swobodnie, jak i bezpiecznie.

Aby skutecznie zaplanować powrót do biura, należy przeanalizować i dostosować istniejące przestrzenie biurowe.W perspektywie krótko- i długoterminowej potrzebne są indywidualne rozwiązania, aby biura były bezpieczne i wygodne dla pracowników oraz klientów.
 
Prezentujemy produkty Bene - przydatne w projektowaniu biura i zachowniu harmonii między fizycznym dystansem i potrzebą stworzenia przyjaznej, inspirującej przestrzeni.
 
W załączonej broszurze można znaleźć opisy produktów, które pomogą dostosować biuro do nowych wyzwań.
 
 

O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 230 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.