Odkryj nowy showroom Bene

Czy wiesz, że pierwszy shoroom Bene powstał w Wiedniu w 1951 roku? Bene jest europejskim liderem innowacyjnych koncepcji biurowych. Stale badamy zachodzące zmiany i odpowiadamy im produktami oraz wnętrzami, które inspiruja. Nowe technologie, inne podejście do sposobu wykonywania pracy, komunikacji i samego pracownika to kluczowe elementy które przyczyniły się właśnie do powstania nowej koncepcji stylistycznej -Showroom 4.0. Idąc tym tropem również warszawski showroom Bene prezentuje nowy koncept designerski. 

Nasz showroom jest czymś więcej niż tylko wizytówką obszernego portfolio produktów Bene. Oprócz wielu klasyków, które od lat stanowią podstawę projektów biurowych - PARCS, TIMBA i IDEA WALL, na nowo zaprojektowany salon Bene prezentuje również swoje nagradzane na całym świecie innowacje - PIXEL oraz STUDIO.

Nowy podział funkcjonalny, nowa aranżacja, nowe kolory, nowe wykończenia. Odświeżony showroom miał być przykładem żywego, różnorodnego wnętrza, w którym każdy znajdzie swoje miejsce. Chcieliśmy pokazać dużo, ale w atrakcyjnej formie. Soczysta kontrastowa kolorystyka z domieszką lekkich zasłon, dużych luster i miękkich dywanów podkreśla przekaz z jakim dziś wychodzi do klienta Bene: CHALLENGE EVERYTHING. Nowa koncepcja wizualna i kontrasty, o które się opiera, odzwierciedla niejako wyzwania jakie napotykamy każdego dnia. Stawiamy na komunikację międzyludzką, toteż mimo iż za projekt showroomu odpowiadała jedna osoba, zorganizowaliśmy wewnętrzne warsztaty, podczas których wspólnie podnosiliśmy wszystkie problemy, które dotychczas napotkaliśmy w pracy. Efektem była jedna koncepcja, którą w niezmienionej formie doprowadziliśmy do końca przy pomocy zaufanego wykonawcy- firmy Spaceplan. 

Z przyjemnością podjęliśmy się prac związanych z przearanżowaniem i odświeżeniem siedziby firmy Bene w Platinium Business Park w Warszawie. Wszystkie działania były przeprowadzone bez zakłócania funkcjonowania biura. Nie było to dla nas wyzwaniem, ponieważ wielokrotnie uczestniczyliśmy w takich realizacjach. Spaceplan to nie tylko wielkie przestrzenie i kompleksowe przebudowy, ale również tzw. refreshe, wymiany wykładziny, malowanie powierzchni, zmiana oświetlenia i inne mniejsze prace, które sprawiają, że biuro wygląda jak nowe. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, a Bene dziękujemy za zaufanie.

Agnieszka Chołuj, Dyrektor Zarządzający Spaceplan

Z dumą i energią prezentujemy nasze nowe wnętrza klientom i partnerom biznesowym. Zmieniająca się rzeczywistość sprawiła, że tym bardziej doceniamy pracę zespołową, wzajemną komunikację i inspirację.

Dla nas w Bene, biuro to miejsce budowania społeczności, odpowiadające na istotną dla nas wszystkich potrzebę przynależności, która kwitnie właśnie dzięki interakcji i wymianie informacji. Z satysfakcją odkryliśmy, że zmieniający się obecnie charakter pracy napędzający transformację przestrzeni biurowych nie wpłynął znacząco na nasze biuro. Oczywiście zadaliśmy sobie pytanie, jaki powinien być nasz wkład we wsparcie bezpieczeństwa i zaufania do biura, aby kontynuować tworzenie inspirującego miejsca spotkań dla nas i dla naszych Klientów, a nie miejsca dystansu społecznego. Zapraszam serdecznie do wirtualnego spaceru, ale przede wszystkim zapraszam do naszego showroomu na żywo!

 Katarzyna Jasińska, Managing Director Bene Warszawa

Showroom Bene znajduje się w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9A. Odwiedź nas i zainspiruj się!

Mateusz Małachowski, Architekt

Zapraszamy również do wirtualnego spaceru po naszym showroomie:

 


O Spaceplan

Od 2007 roku tworzy oryginalne i funkcjonalne wnętrza idealnie dopasowane do potrzeb każdej firmy. Inspiruje, wspiera i służy doradztwem na każdym etapie inwestycji. Dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy ekspertów kompleksowo realizuje powierzone projekty. W  portfolio firmy znajdują się zarówno efektowne realizacje biurowe, salony sprzedaży, jak i przestrzenie reprezentacyjne. Spaceplan współpracuje z najlepszymi. Wśród n realizacji znajdują się wnętrza firm HBO, Audi City Warszawa, L’Oreal, Mercedes czy Leroy Merlin. Specjaliści firmy Spaceplan dokładnie wiedzą, jakich wartości – poza estetyką – dodaje dobrze zaprojektowana i zaaranżowana przestrzeń.

http://spaceplan.pl/

O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.